A legjobb dramaturg díját kapta Zsigó Anna és Koltai M. Gábor az Országos Színházi Találkozó díjátadóján. Az elismerést a Szegedi Nemzeti Színház Marica grófnő-előadásáért vehették át. A szakmai zsűri 12 kategóriában, a MASZK-SzíDoSz színészzsűri pedig 4 csoportban hirdetett győzteseket vasárnap. A versenyprogramban 14 előadás mutatkozott be.