Egyetért Stumpf Péter azzal a szegedi közgyűléshez benyújtott javaslattal, ami megszüntetné a BYD-nak nyújtott milliárdos építményadó-kedvezményt. Szeged országgyűlési képviselője szerint, akik a szabályokat megszegik, büntetést érdemelnek, nem pedig kedvezményeket, sok milliárd forintos támogatásokat!
Stumpf Péter szerint, akik nem tartják be a szabályokat, ne kapjanak kedvezményeket
2026-06-22