Péntek estétől vasárnapig szerveződik egy háromnapos kihelyezett kormányülés, ahol jelen lesznek a Tisza frakcióvezetői is, hogy ők is tudjanak kérdezni és részt venni a vitában – többek között erről beszélt a 444-nek adott interjújában Magyar Péter. A miniszterelnök kifejezett kérése, hogy a Tisza frakcióülésein vegyenek részt a miniszterek is – azok is, akik nem képviselők, mivel ez megkönnyíti az információáramlást.