Elaludt a sofőr, nekiment a villanyoszlopnak Makón. Az autót vezető nő az éjszakai műszakból hazafelé tartott, a fáradtságtól elaludt és akkora erővel csapódott neki a villanyoszlopnak, hogy a betonoszlop is kitört, és ezután csak a kábelek tartották. A járműben egyedül ült, a mentők kórházba szállították.