Katonazenekari előadások szórakoztatják a szegedieket a nyáronKatonazenekari előadások szórakoztatják a szegedieket a nyáron. Július 4. és 25. között, szombatonként várják a Magyar Honvédség zenekarai a térzenei mulatság iránt érdeklődőket a Móra-parkban. Fellép majd a kaposvári, a veszprémi, a debreceni és a hódmezővásárhelyi helyőrségi zenekar is. Az Újszegedi Szabadtéri Színpadon pedig egy nyáresti ajándékkoncerttel is készülnek augusztus 11-én. Arról, hogy erre hogyan lehet jegyet szerezni, Binszki József várospolitikai alpolgármester beszélt.