Felújított belső térrel várja vissza a közönségét az új évadra a szegedi Kövér Béla Bábszínház. A nyáron befejezik a korábban elkezdett javításokat, de néhány frissítő festést is elvégeznek az őszig. A csapat is változik majd: három új színész csatlakozik a társulathoz. Legújabb előadásuknak, a Halhatatlanságra vágyó királyfinak holnap lesz az előbemutatója, de az új évad többi produkcióját csak ősszel osztják majd meg. Kiss Ágnes igazgató elmondta, minden év nagyon nehéz gazdaságilag, de reméli, az új kormány jobban odafigyel majd a bábszínház támogatására is.