Körözi a rendőrség Szabó Bálint volt szegedi önkormányzati képviselőt rágalmazás miatt – ő viszont egyáltalán nem rejtőzködött. Élő videóban jelentkezett be a kecskeméti bíróságról, ahol éppen egy másik nagy visszhangot kiváltó ügy tárgyalását követte. A helyzete így gyakorlatilag bárki számára követhető volt a közösségi oldalán. Miután a sajtó értesítette a rendőrséget a hollétéről, a hatóság közölte, hogy intézkedik. Közben a biztonsági őrök kikísérték az épületből a volt politikust.
Körözi a rendőrség Szabó Bálint volt szegedi önkormányzati képviselőt rágalmazás miatt
2026-06-27