00:00 - 05:00 Zenemix 06:00 - 06:07 Szeged és környékének legfontosabb hírei 05:00 - 09:00 Café 88 Heti műsor

Győzelemmel zárta a szezont a Szeged-Csanád Grosics Akadémia

Győzelemmel zárta a szezont a Szeged-Csanád Grosics Akadémia. A kék-feketék 3-1-es győzelmet arattak a Nyíregyháza ellen Kisvárdán, a labdarúgó NB II. 38., azaz utolsó fordulójában. A Gyirmót MTK elleni veresége miatt már korábban biztossá vált, hogy a negyedik helyen végez a Szeged, a siker azonban szép lezárása volt ennek az idénynek. A DVTK és az MTK kezdheti a következő szezont az élvonalban, míg a Békéscsaba és a Dorog a harmadosztályban kényszerül folytatni.

NB II., 38. forduló

Nyíregyháza–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–3 (1-1)
Kisvárda, vezette: Nagy Róbert (Márkus, Berényi).
Nyíregyháza: Hegedüs L. – Nagy B. (Csősz R., 17.), Baki, Gengeliczki (Gresó, a szünetben), Gál Sz. – Sigér Á. (KIss Á., 70.), Farkas B. – Pekár, Kovácsréti (Szerető, 79.), Pataki B. – Novák Cs. (Adamcsek, 79.) Sportigazgató: Fekete Tivadar
Szeged-Csanád GA: Molnár-Farkas – Kővári R., Könczey, Szilágyi Z., Tóth B. – Rácz B. (Rédling, 86.), Szakály D. – Kundrák, Gajdos, Géresi (Szatmári L., 86.) – Bíró B.  Vezetőedző: Alekszander Sztevanovics
Gól: Novák Cs. (36. – 11-esből), ill. Kundrák (20.), Rácz B. (58.), Bíró B. (83.)