Valószínűleg nem lesz vitáktól mentes a mai szegedi közgyűlés. A grémium egyebek mellett tárgyal a szabadszedéses menzáról, de kiemelt szerepet kap a BYD, a város ösztöndíjairól szóló önkormányzati rendelet módosítása és az építményadó kérdése is. Korábban tervben volt a fizetős parkoló zónák bővítése is, de végül visszavonták az előterjesztést. A közgyűlés döntéseiről híreink között mi is beszámolunk.