A Tömörkény István Művészeti Szakközépiskola 40 éve végzett diákjainak és mestereinek alkotásaiból nyílik új időszaki kiállítás a Fekete házban ma délután. A tárlaton Beliczai Mária, Albert Ildikó és Zoltánfy István diákjának műveit állítják ki augusztus 31-ig.