00:00 - 05:30 Zenemix 06:00 - 06:07 Szeged és környékének legfontosabb hírei 05:30 - 09:00 Café 88 Heti műsor

Nagyon megnehezítette a Budakalász az OTP Bank Pick Szeged dolgát

Nagyon megnehezítette a Budakalász az OTP Bank Pick Szeged dolgát a K&H kézilabda ligában. A Szeged hétgólos hátrányból állt fel, a találkozó végig szoros volt. A Pick 4 gólnál egyszer sem tudott jobban ellépni lelkesen és harciasan játszó ellenfelétől. Igazi izgalmak maradtak az utolsó 10 percre, amelyre úgy fordultak a felek, hogy mindössze egy gól választotta el őket. Több alkalommal közel került az egyenlítéshez a hazai csapat, de nem élt a lehetőséggel. Kicsivel több mint egy perccel a vége előtt Frimmel góljával kettőre lépett el a Szeged. Az utolsó percen belül Kiss Bence talált be, 33-34-re módosult az állás, időt is kért Kárpáti Krisztián. Végül Sostaric 14. gólja zárta az összecsapást. A végeredmény: Budakalász – OTP Bank Pick Szeged 33-35.