Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Nyugdíjazták a rendőrrobotot, miután nem csinált tulajdonképpen semmit

Mintegy 10 hónap után nyugdíjazta az ohiói rendőrség a rendőrrobotot, miután nem csinált tulajdonképpen semmit. Egy parkolóházban kellet szolgálatot teljesítenie, de a tíz hónap alatt egy letartóztatás, egy büntetés vagy egy jegyzőkönyv sem kötődik a nevéhez, hovatovább egy olyan eseményt sem észlelt, ami rendőri beavatkozást igényelt volna. A droid 360 fokos kamerákkal, kétirányú vészhelyzeti kommunikációs képességekkel és egy a polgárokat a diszpécserekkel összekötő vészhívó gombbal volt felszerelve, de úgy tűnik, egyelőre nem veszik el a robotzsaruk a rendőrök munkáját.

Műsor:
Következik: