Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Veszélybe került a Kowalsky meg a Vega nyári turnéja

Aggasztó hírt közölt az egészségéről a Kowalsky meg a Vega frontembere a közösségi oldalán. Balázs Gyula, ismertebb nevén Kowalsky írta meg, hogy Lyme-kórt diagnosztizáltak nála. A frontember a szöveg mellé egy képet is posztolt, melyen megmutatta az oldalán díszelgő hatalmas csípést. A zenész elmondása szerint egy fertőzött rovarcsípés következtében alakult ki a betegség, amely miatt hosszabb antibiotikum-kúrára és orvosi kezelésre szorul, miközben a nyári turné elején járnak.

Műsor:
Következik: