Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Otthonról is dolgozhatnak a pedagógusok a jövő héten az extrém hőség miatt

Otthonról is dolgozhatnak a pedagógusok a jövő héten az extrém hőség miatt. Lannert Judit oktatási miniszter bejelentette: az iskolaigazgatók dönthetnek arról, hogy a tanárok home office-ban végezzék a munkájukat. Bár a tanév már véget ért, sok intézményben még zajlanak adminisztratív feladatok, a szakképzésben gyakorlatok, az egyetemeken vizsgák, és országszerte nyári táborok is működnek. A táborokban lehetőség szerint a szabadtéri programokat hűvösebb, fedett helyszínekre szervezik át.

Műsor:
Következik: