05:30 - 09:00 Café 88 09:00 - 13:00 Hello Szeged! 13:00 - 16:00 Vaffer Mixer Heti műsor

Pontot szerzett a négyszeres BL-győztes otthonában a Pick Szeged

Szenzációs meccs után ponttal távozhatott Németországból a Pick Szeged. A Tisza-parti kézilabdacsapat 32-32-es döntetlent játszott a THW Kiel vendégeként szerda este, a Bajnokok Ligája 5. fordulójában. Erősen kezdett a Szeged, az első félidő első felében öttel is vezettek, aztán megemberelte magát a hazai alakulat és a szünetben már náluk volt az előny – három volt a fórjuk. Nem ez volt viszont a legnagyobb különbség a két csapat között, a második játékrész elejét nagyon megnyomta a Kiel, és percek alatt 7 gólra növelték a differenciát. Ekkor óriási erőket mozgósítva intenzív támadásba  kezdtek Bánhidiék, aminek meg is lett az eredménye, hiszen az óriási hátrányukat a mérkőzés utolsó percére le tudták dolgozni, fordítani viszont már nem sikerült, így döntetlennel zárult a meccs. Folytatás vasárnap bajnoki mérkőzésen a Veszprémi KKFT ellen hazai pályán.