Mintegy 4183 kilogramm háromnyaras pontyot telepített a napokban a Horgász Egyesületek Csongrád Megyei Szövetsége az Atkai-holtágba – számolt be a Delmagyar.hu. Emellett a vízkezelő tagegyesületek igényeit is teljesítették: a Csongrádi Sporthorgász, Környezet- és Természetvédő Horgászegyesület vizeibe összesen kétezer kilogramm, a Derekegyházi Horgász Egyesület és a Földeáki Horgászegyesület horgászvizeibe 1036 kilogramm és 529 kilogramm halat telepítettek. A hullámtéri holtágakba az Alsó-Tiszán levonuló árhullámtól függően, várhatóan március végén teszik majd ugyanezt.