05:00 - 09:00 Café 88 09:00 - 13:00 Hello Szeged! 13:00 - 16:00 Vaffer Mixer Heti műsor

Sorozatban ötödik győzelmét is bezsebelte a Naturtex-SZTE-Szedeák

Sorozatban ötödik győzelmét is bezsebelte a Naturtex-SZTE-Szedeák. Nikola Lazics alakulata szerdán este 95-74-es győzelmet aratott a Paks ellen az Újszegdi Sportcsarnokban, az alsóházi rájátszás 8. fordulójában. Ugyan az első negyedben nagyon megléptek a vendégek, de a többi játékrészben végig irányított a hazai csapat, és végül sima győzelemmel zárta a találkozót. Ez pedig azt jelenti, hogy a Kaposvár, a Honvéd, az Oroszlány és a Nyíregyháza után a Paks ellen is sikert ünnepelhetett a szegedi kosárlabdacsapat. A szezon utolsó hazai meccsét szombaton, a Kaposvár ellen játssza a Szedeák.

Naturtex-SZTE-Szedeák–Atomerőmű SE 95–74 (16–26, 30–16, 25–20, 24–12)
Tippmix férfi kosárlabda NB I./A csoport, alsóházi rájátszás, 8. forduló. Szeged, újszegedi sportcsarnok, 800 néző. Vezette: Goda, Jakab, Sörlei.
Naturtex-SZTE-Szedeák: WASHINGTON 11/6, Person 8, Polányi 3/3, NICHOLSON 27/9, Bognár 15/3. Csere: Filipovics 9, Balogh 4, Carter 15, Kerpel-Fronius, Kovács Á. 3/3, Csornai, Mayer.
Paks: EDWIN 20, Pajor, Gulyás 13/9, Buckingham 11/6, ATKINSON 14. Csere: Frank 4, Csizmadia 2, Kékesi 6, Taiwo 4. Vezetőedző: Csirke Ferenc.

Nikola Lazics: – Gratulálok a fiúknak! Rosszul kezdtünk, majd a második negyedben sokkal jobban védekeztünk, könnyű pontokat szereztünk gyors indításokból. A második félidőben kontrolláltuk az eredményt, és megérdemelten nyertünk, Köszönöm a szurkolók segítségét! Szeretnénk nyerni az utolsó hazai meccsünkön is.

Stefan Filipovics: – Szeretném megköszönni a szurkolóknak, hogy szerdán is kijöttek a csarnokba, és így jó hangulatú mérkőzést játszhattunk. Remélem, szombaton is kilátogatnak majd az utolsó hazai mérkőzésünkre. Gratulálok a csapatomnak, összeszedtük magunkat a szezon végére, szeretnénk megnyerni az utolsó hazai meccsünket is.