A padkáról leugratva, a vizes úton esett el az a részeg rolleres, aki ellen most emeltek vádat Szegeden. A férfi január végén közepesen ittas állapotban szállt rollerére, hogy egy rövidebb távot megtegyen. Figyelmetlenségből, egy zebrán, a padkáról leugratva a vizes úton megcsúszott, és elesett. Hiába viselt bukósisakot, az esés következtésben súlyos sérüléseket szenvedett. A Szegedi Járási Ügyészség ittas állapotban elkövetett járművezetés vétségével vádolja.