A Magyar Vöröskereszttől kaptak kitüntetést a hódmezővásárhelyi Szabadság téri Óvoda Klímanócskái – írta a Promenad24.hu. Bozókiné Szabó Ildikó, a Klímanócskák vezetője elmondta, 2010 óta a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt Bázisóvodájaként számtalan adományozást szerveztek, több jó gyakorlatot egészségvédelem környezetvédelem napfényvédelem területén dolgozta ki. Az elmúlt 13 évben közel 40-szer tartott hátrányos helyzetű, mélyszegénységben élő gyerekeknek foglalkozást. Hozzátette, emellett báziselnökként részt vett Nyíregyházán, Szegeden, és Budapesten érzékenyítő képzéseken, két évig pedig országos elnökként a prevenciós programok kidolgozásában, a szakmai anyagok megalkotásában.