Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Csaknem ötszáz parkolót festenek újra Szegeden

Csaknem ötszáz parkolóhely festését újítja meg a szegedi önkormányzat a következő másfél hétben. Ménesi Imre, önkormányzati képviselő a Rádió 88-nak elmondta, a festéssel a céljuk, hogy a meglévő parkolóhelyek kihasználtsága minél jobb legyen. Kiemelte, a munkálatokat megelőző két napban az érintett szakaszokat kitáblázzák majd, így az érintett területeken átmenetileg tilos lesz majd parkolni.

Műsor:
Következik: