Hibátlan mérleggel nyerte meg a divízió I-es amerikai futball-bajnokság alapszakaszát a Hódkertész Guardians. A szegediek a rájátszásban a címvédő Tatabányával találkoznak majd. Baranyi Ernő vezetőedzővel beszélgettünk. A tréner elmondta, hogy elégedett csapata eddigi teljesítményével, de javítani mindig lehet a játékon, erre törekednek a rájátszásban.