Július 9–12. között Kanadában rendezik a kajak-kenusok idei harmadik gyorsasági világkupáját. A kvalifikációs időszak negyedik, első Európán kívüli versenyén a szövetségi kapitányok 20 versenyzőt indítanak Montreálban, mellettük öt paraversenyzőnk is vízre száll. Az MVM Szegedi Vízisport Egyesület hat versenyzője: Nádas Bence, Kiss Ágnes, Nagy Bianka, Suba Róbert, Varga Katalin és Boldizsár Dalma ragad lapátot.