Az SZTE-Szedeák keretében az elmúlt hetekben komoly változások történtek: Cseh Botond, Polányi Kristóf és Zsíros Péter távozott, továbbá Mucza Tamás is klubot vált, Anda Dávid és Neuwirth Bence pedig úgy döntött, a civil karriert helyezi előtérbe. Összesen eddig hat magyar játékos hagyta el a szegedi klubot. Az érkező oldalon egyelőre három új játékos szerepel: a 20 éves Szentkuti Ákos a DEAC U23-as csapatából, a 24 éves, 190 cm magas, 2-es és 3-as poszton bevethető Nagy Simon Nyíregyházáról, a 20 éves 205 cm magas center, Antalics Dániel az NKA Pécstől érkezik Szegedre.