Emelkedtek a szegedi helyi járatos közlekedés és a parkolás díjai – olvasható a Szegedi Közlekedési Társaság honlapján. Az elővételben váltott vonaljegyért mostantól 470 forintot kell fizetni, a fedélzeti jegykiadó automatából vásárolt jegy 550, míg a járművezetőnél vásárolt menetjegy 650 forint. Az általános bérlet 9600, míg a tanuló és a nyugdíjas havi bérlet 5800 forintba kerül. Emelkedtek a parkolási díjak is. A zöld zónában 600-ról 650 forintra emelkedik egy óra díja, míg a sárga 360 Ft, a kék 260, a lila pedig 165 forint január 1-től.