Feloldották a látogatási tilalmat a szentesi Dr. Bugyi István Multidiszciplináris Centrumban – közölte a Szegedi Tudományegyetem. Emlékeztettek, a járványküszöböt meghaladó influenza aktivitás miatt február 9-től a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ valamennyi betegellátó szervezeti egységében látogatási tilalom van érvényben, amely visszavonásig érvényes.