Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Kétszámjegyű fizetésemelést kapnak a Szegedi Tudományegyetem oktatói

Kétszámjegyű fizetésemelést kapnak a Szegedi Tudományegyetem oktatói, és így sokan utolérik a középiskolai béreket. A Szeged.hu azt írja: az SZTE hétfőn tett közzé új bértáblát. Eszerint az eddig legkevesebbet kereső tanársegédek járnak a legjobban, az ő fizetésük 42 százalékkal lesz több, és ugyanennyivel emelik januárig visszamenőlegesen a kollégiumi nevelők, tanárok bérét is. Ők kereshetnek annyit, amennyit a középiskolai tanárok. A legkisebb mértékű béremelés is eléri a 10 százalékot.

Műsor:
Következik: