Összesen 104 koncerten és 65 zenés színházi előadáson játszott a Szegedi Szimfonikus Zenekar a most záruló évadában. Gyüdi Sándor igazgató karmester közlése szerint, a zenekar 35 szegedi bérleti hangversenyt adott, ami azt jelenti, hogy a városban az évad során átlagosan hetente hallhatta komolyzenei koncertjüket a közönség. A társulat titkos szavazáson megválasztotta az évad zenészét, az elismerést Fehér Ilona trombitaművész kapta.