Április elsejétől ingyen utazhatnak a 14 év alatti gyerekek Szegeden. A Szegedi Közlekedési Társaság több fontos információt is közölt. Mint kiemelték, a 14 év alatti gyermekek április elsejétől díjmentesen utazhatnak a szegedi villamosokon, a trolibuszokon, illetve a helyi járatos autóbuszokon. Az ingyenes utazáshoz szükséges az érvényes személyi igazolvány vagy diákigazolvány felmutatása a járműveken. A díjmentesség azon hónap utolsó napjáig illeti meg a gyermeket, amelyben betölti a 14. életévét.