Az év szállodájának választotta a mórahalmi Elixír Hotelt a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége. Berta Zsolt igazgató a Rádió 88-nak elmondta, ez az elismerés az elmúlt kilenc évük megkoronázása, hiszen eddig is arra törekedtek, hogy a legmagasabb színvonalú szolgáltatásokat nyújtsák a vendégeknek. A háromcsillagos szálloda tavaly rekordévet zárt, 2023-ban 80 százalék feletti foglaltságot jegyeztek.